Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | ARDESTO |
| Вага | 53 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | графічний світлодіодний дисплей |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Кількість програм | 12 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | очищення барабану |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Ardesto WMS-7117IWBD
В наявності
Код:002148443
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами