Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 66 кг |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 54.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | графічний світлодіодний дисплей контроль дисбалансу сенсор завантаження індикація залишку часу до закінчення прання звуковий сигнал закінчення програми індикація блокування дверцят захисне блокування дверцят індикація несправностей |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.95 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 45 л |
| Кількість білизни під час сушіння | 5 кг |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | можливість дозавантаження білизни |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Beko BM1WFU39233WB
В наявності
Код:003155082
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами