Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | графічний світлодіодний дисплей сенсор завантаження додаткове полоскання індикація залишку часу до закінчення прання звуковий сигнал закінчення програми індикація режиму роботи індикація блокування дверцят захисне блокування дверцят індикація несправностей |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.51 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 82 л |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | можливість дозавантаження білизни |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Gorenje W1NHPI84AS
Немає в наявності
Код:003156516
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами