Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.6 мм |
| Глибина | 46.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | графічний світлодіодний дисплей індикація блокування дверцят захисне блокування дверцят індикація несправностей |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.48 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 51 л |
| Кількість білизни під час сушіння | 7 кг |
| Кількість програм | 15 |
| Програми прання | щоденне прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | обробка паром |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Gorenje WNHEI74SAS
Немає в наявності
Код:002628076
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами