Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 77 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Особливості | індикація залишку часу до закінчення прання |
| Тип | напівавтомат |
| Тип двигуна | колекторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1300 об/хв |
| Технічні особливості | замочування |
| Колір дверцят | білий |
Характеристики Пральна машина Grunhelm GWF-WS601W
В наявності
Код:003156537
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами