Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
В наявності
Код:002149228
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
| Виробник | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 56.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | графічний світлодіодний дисплей додаткове полоскання |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1400 об/хв |
| Кількість програм | 14 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | обробка паром |
| Функції | вибір температури |
| Колір дверцят | чорний |
Читати повністю
Сховати
Опис Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++. Завантаження 9 кг, віджим 1400 об/хв, клас енергоспоживання В, інверторний двигун, 14 програм, сенсорне управління, цифровий дисплей.
Програми та функції:
- швидка 15 хв
- обробка паром
- дитячі речі
- додаткове полоскання
- дозавантаження білизни
- пам'ять вибраних програм
- відстрочка старту
- вибір температури прання
- вибір швидкості віджиму
- блокування від дітей
Відгуки та питання про - Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
0.0
Всього відгуків:0
Пральна машина HEINNER HWM-M914IVKB+++
[[ getCurrentDecimal('20169') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('20146') ]] ₴