Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 56 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Особливості | додаткове полоскання |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Кількість програм | 14 |
| Колір дверцят | білий |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.78 кВт/год |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1000 об/хв |
| Функції | відстрочка прання |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Програми прання | полоскання і віджим |
Характеристики Пральна машина Indesit BTWA61053EU
Немає в наявності
Код:002148214
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами