Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 43.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | контроль дисбалансу Самоочищення регулювання температури |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.9 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 48.5 л |
| Кількість програм | 16 |
| Програми прання | швидке прання |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | очищення барабану |
| Функції | самоочищення |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Indesit BWSE71293XWBVUA
В наявності
Код:002624254
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами