Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 42.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | С |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | Самоочищення Зміна температури прання |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 5 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1000 об/хв |
| Кількість програм | 16 |
| Програми прання | синтетика |
| Дисплей | так |
| Колір дверцят | білий |
Характеристики Пральна машина Indesit OMTWSA51052WEU
Немає в наявності
Код:002130629
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами