Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 60.5 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 42.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | індикація завершення програми регулювання температури автоматичне балансування індикація режиму роботи |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Колір дверцят | чорний |
| Функції | авто очистка |
| Кількість програм | 16 |
| Програми прання | полоскання і віджим |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 об/хв |
| Дисплей | так |
| Тип двигуна | інверторний |
Характеристики Пральна машина Indesit OMTWSE61293WKUA
В наявності
Код:003159355
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами