Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 59 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 44 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | A+ |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | Smart Diagnosis Блокування від дітей індикатор залишкового часу Функція прання парою Steam™ Система зменшення рівня вібрації Технологія контролю напруги (174-400 В) Розміщення секції для пом'якшувача у лотку для мийних засобів: між секціями для звичайного та попереднього прання Блокування панелі керування Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань Система контролю піноутворення |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 1.7 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 43 л |
| Кількість програм | 10 |
| Програми прання | спортивний одяг |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | самодіагностика |
| Функції | старт/пауза |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина LG F2Y1HS6W
Немає в наявності
Код:003155760
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами