Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 58 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | А++ |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | вертикальне завантаження |
| Особливості | контроль дисбалансу |
| Споживання води за 1 цикл | 42 л |
| Тип двигуна | колекторний |
| Кількість програм | 11 |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.75 кВт/год |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 800 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 5 кг |
| Тип | автомат |
| Функції | попереднє прання |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Колір дверцят | білий |
| Технічні особливості | можливість дозавантаження білизни |
| Програми прання | полоскання + віджим |
Характеристики Пральна машина Whirlpool AWE5080
Немає в наявності
Код:002130665
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами