Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 71 кг |
| Висота | 84.5 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 63 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | технологія 6th Sense Freshcare + SoftMove |
| Дисплей | так |
| Кількість програм | 14 |
| Колір дверцят | чорний |
| Максимальне завантаження білизни | 8 кг |
| Тип двигуна | інверторний |
| Технічні особливості | відстрочка старту |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 об/хв |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Програми прання | швидке прання |
| Тип | повногабаритні 48-65 см |
| Функції | Clean+ |
Характеристики Пральна машина Whirlpool FFB8248BVUA
Немає в наявності
Код:002130019
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами