Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 59.5 мм |
| Глибина | 42.5 мм |
| Колір корпусу | |
| Клас енергоспоживання | |
| Клас прання | |
| Клас віджиму | |
| Тип завантаження | фронтальне завантаження |
| Особливості | Відкладений старт технологія 6th Sense Freshcare + |
| Тип | вузькі 32-47 см |
| Тип двигуна | інверторний |
| Спосіб установки | окремостоячий |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджимання, об/хв | 1200 об/хв |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.83 кВт/год |
| Споживання води за 1 цикл | 54 л |
| Кількість програм | 16 |
| Програми прання | шерсть |
| Дисплей | так |
| Технічні особливості | очищення барабану |
| Функції | очищення барабана |
| Колір дверцят | чорний |
Характеристики Пральна машина Whirlpool WRBSB6228BUA
Немає в наявності
Код:002131294
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами