Маркетплейс твоєї Країни![]()
Новинка
Прямий класичний жакет зі смугастою підкладкою - чорний цвет, L (є розміри)
В наявності
Код:003887086
Характеристики Прямий класичний жакет зі смугастою підкладкою - чорний цвет, L (є розміри)
| Виробник | |
| Стиль | |
| Застібка | |
| Сезон | Демісезон |
| Колір | |
| Стан | |
| Міжнародний розмір | |
| Візерунок | однотонний |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% віскоза |
| Фасон | з коміром |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Країна | Китай |
| Вид виробів | Жакет |
| Довжина переду виробу, см | M - 73см; L - 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 56см; L - 57см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 72см; L - 72см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 42см; L - 42см |
Читати повністю
Сховати
Опис Прямий класичний жакет зі смугастою підкладкою - чорний цвет, L (є розміри)
Прямий класичний жакет зі смугастою підкладкою — елегантна та універсальна модель, яка стане стильним доповненням до гардероба. Жакет має прямий крій, що створює акуратний силует і забезпечує комфортну посадку.
Модель виконана з відкладним коміром і застібається на ґудзики.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:
Відгуки та питання про - Прямий класичний жакет зі смугастою підкладкою - чорний цвет, L (є розміри)
0.0
Всього відгуків:0
Прямий класичний жакет зі смугастою підкладкою - чорний цвет, L (є розміри)
[[ getCurrentDecimal('1900') ]] ₴