Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 540 Вт |
| Потужність, ВА | 900 В*А |
| Вхідна напруга | 176-294 В |
| Автон. робота при max навантаж | 4.4 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | APCRBC123 |
| Кількість розеток | 5 x Schuko |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
| Інтерфейс підключення | RJ-45 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 250 х 382 мм |
| Вага, кг | 10.72 |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Back-UPS Pro 900VA (BR900G-GR)
В наявності
Код:002625048
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами