Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Потужність, ВА | 2200 В*А |
| Вхідна напруга | 140-300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 0.8 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 390 x 190 мм |
| Вага, кг | 12.3 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC BX2200MI-GR
В наявності
Код:002624845
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами