Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
Немає в наявності
Код:002624896
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 650 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 1 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | APCRBC175 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 390 x 190 мм |
| Вага, кг | 7.5 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
Автоматичне ступеневу підвищення або зниження напруги до значення, прийнятного для нормальної роботи обладнання.
Збережіть і захистіть своє обладнання і дані під час відключень електрики, сплесків і імпульсів напруги.
Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережевого обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до інтернету на кілька годин.
Продукт пройшов тестування і забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг в зазначених умовах експлуатації.
Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1200VA, IEC (BVX1200LI)
[[ getCurrentDecimal('10711') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('10663') ]] ₴