Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI)
В наявності
Код:003158019
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1600 В*А |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 1.1 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Час переходу на батарею, мс | 6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 390 x 190 мм |
| Вага, кг | 10.2 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI)
Елегантний дизайн
Акумулятори компактної, сучасної конструкції поставляються в вертикальному, горизонтальному або настінному виконанні, що підходить для будь-якої компонувальною схеми електроніки і прекрасно доповнює обстановку будинку.
Захист
Розетки забезпечують тривалий час роботи для мережевого обладнання та інших важливих малопотужних пристроїв, продовжуючи доступ до інтернету на кілька годин.
Безпека
Отримано підтвердження відповідності вимогам безпеки від контролюючих організацій. Продукт пройшов тестування і забезпечує безпечну роботу підключеного обладнання постачальника послуг в зазначених умовах експлуатації.
Можливість холодного старту
Забезпечення тимчасового живлення від батарей при відключенні зовнішнього електроживлення.
Світлодіодні індикатори
Оснащений індикаторами, за якими можна легко оцінити поточний стан пристрою і електромережі.
Звукові сигнали
Повідомлення про зміни мережевого електроживлення і умов роботи ДБЖ.
Повідомлення про відмову батареї
Завчасне інформування про наближення відмову батарей, що дозволяє своєчасно виконувати профілактичне обслуговування.
Покращені функції захисту
Захистіть ваш ДБЖ Home UPS від перевантажень, надмірної напруги в електромережі, коротких замикань, помилок установки і пошкоджень батареї внаслідок її повної розрядки.
Інтелектуальне управління батареями
Максимальне підвищення ефективності батареї, збільшення терміну її служби і надійності за рахунок точної інтелектуальної зарядки.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення APC Easy UPS 1600VA, IEC (BVX1600LI)
[[ getCurrentDecimal('13009') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('12951') ]] ₴