Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 650VA APC (BK650EI)
В наявності
Код:003156764
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 650VA APC (BK650EI)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Вхідна напруга | 180 до 260 В |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Вага, кг | 6 кг |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип архітектури | резервний (off line) |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Тип виконання | класичний |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Автон. робота при max навантаж | 2.4 хв |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 91 х 165 х 284 мм |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Кількість АКБ | 1 |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 650VA APC (BK650EI)
APC Back - UPS CS 650VA (BK650EI) пристрій батарейного резервування і захисту електроживлення для офісних комп'ютерів.Цей пристрій захистить ваше устаткування від руйнівних стрибків і перепадів напруги, проникаючих через електричні і телефонні лінії. У разі тривалого відключення спеціальне програмне забезпечення автоматично вимкне вашу комп'ютерну систему.APC Back - UPS CS 650VA (BK650EI) забезпечує батарейну підтримку що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання невеликої і середньої тривалості.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 650VA APC (BK650EI)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Back-UPS CS 650VA APC (BK650EI)
[[ getCurrentDecimal('13601') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12361') ]] ₴