Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E900UI, USB (5E900UI)
Немає в наявності
Код:002624849
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E900UI, USB (5E900UI)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Потужність, Вт | 480 Вт |
| Тип виконання | класичний |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Вхідна напруга | 140 до 300 В |
| Кількість IEC розеток, шт | 4 |
| Потужність, ВА | 900 В*А |
| Вага, кг | 5.1 кг |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 288 х 148 мм |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Кількість розеток | 4 x IEC 320 C13 |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E900UI, USB (5E900UI)
Пристрій безперебійного живлення — це надійне рішення для захисту техніки від раптового зникнення постачання енергії, збоїв у живленні чи перепадів напруг. Вони можуть служити резервним джерелом енергії для техніки, щоб користувач мав час зберегти роботу, документи, провести транзакції, а також запобігати пошкодженням техніки внаслідок збоїв у електропостачанні чи стрибків напруги.
Цей ПБЖ виготовлений компанією Eaton. Він належить до пристроїв лінійно-інтерактивного типу. Забезпечує вихідну напругу у вигляді синусоїди. Призначений для тривалої підтримки обладнання у випадках непередбачуваних збоїв у постачанні енергії. Виготовлений у компактних габаритах, тому легко встановлюється в приміщення з обмеженим простором.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Eaton 5E900UI, USB (5E900UI)
[[ getCurrentDecimal('7132') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7092') ]] ₴