Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 650 DIN (9207-43388)
В наявності
Код:002623233
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 650 DIN (9207-43388)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Потужність, Вт | 400 Вт |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 260 x 82 x 285 мм |
| Вага, кг | 6.6 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 650 DIN (9207-43388)
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Eaton Ellipse PRO 650 спеціально розроблений для захисту робочих станцій, що виконують відповідальні завдання. Він обладнаний РК дисплеєм для відображення стану ДБЖ і результатів вимірювань в масштабі реального часу. ДБЖ забезпечений виходами живлення з функцією EcoControl, що забезпечує економію до 20% електроенергії, а також пристроєм захисту від кидків напруги Advanced Surge Reduction (ASR)
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 650 DIN (9207-43388)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Eaton Ellipse PRO 650 DIN (9207-43388)
[[ getCurrentDecimal('11216') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('11216') ]] ₴