Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Автон. робота при max навантаж | до 20 хв |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 198 x 300 x 235 мм |
| Вага, кг | 5.5 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie 850VA (EG-UPS-B850)
Немає в наявності
Код:002624729
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами