Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
Немає в наявності
Код:002624855
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Вхідна напруга | 150 до 280 В |
| Автон. робота при max навантаж | 10 - 30 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 8.5AH x 1 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Кількість IEC розеток, шт | 1 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 280 x 185 x 95 |
| Вага, кг | 5.6 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002) - актуальне пристрій для офісів, оскільки нікому з офісних працівників не буде до душі переробляти свою роботу, яка не була збережена вчасно до раптового перебою з електрикою. На жаль, перепади електроенергії не є рідкістю і усуненою проблемою, так як споживачів електрики переважна більшість і часто електромережа просто не витримує такої напруги і дає періодичні ненормовані збої або попросту вимикається. Щоб убезпечити своїх співробітників від виконання зайвої роботи варто купити UPS, який полегшить вам життя і збереже ваші дані від несподіваного відключення комп'ютера.
Варто відзначити, що джерело безперебійного живлення також підійде для використання при роботі з персональним комп'ютером, який стоїть у вас вдома. З джерелом безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002) ви будете почувати себе впевненіше і, до того ж, у вас буде додатковий час завершити свою роботу навіть після аварійного відключення електроенергії або несподіваних перебоїв в мережі.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-002 850VA, (EG-UPS-002)
[[ getCurrentDecimal('4378') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('4368') ]] ₴