Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 510 Вт |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 8 AH x 1 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 340 x 165 x 95 |
| Вага, кг | 7 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-032 850VA LCD (EG-UPS-032)
Немає в наявності
Код:002624857
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами