Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
Немає в наявності
Код:002625072
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 720 Вт |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Вхідна напруга | 150-280 В |
| Автон. робота при max навантаж | 8 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 10 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 400 x 125 x 220 |
| Вага, кг | 10.4 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033) має такі особливості: тип лінійно-інтерактивне; використовувана напруга 220В ± 25% змінного струму 50Гц / 60Гц ± 10%; вихідна напруга 220В ± 10% змінного струму, 50Гц / 60Гц ± 0.5% (від акумулятора); час включення не більше10 милисекунд; час роботи від акумулятора 8 ... 20 хвилин (залежить від навантаження); батарея герметична свинцево-кислотна 12В / 8Ач x 2 шт; час зарядки до 12 годин; розетки тип-євро, 1 вхідна, 4 вихідні + 2 х С13; умови роботи 0 ° C ~ 40 ° C, при вологості 10 ~ 90%; мощность1500 ВА (900 Ватт).
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-033 1200VA LCD (EG-UPS-033)
[[ getCurrentDecimal('6591') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6591') ]] ₴