Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 800 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Автон. робота при max навантаж | 10-30 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | ≤ 10 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 144 х 345 х 215 мм |
| Вага, кг | 12.6 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS1000-01, 1000VA (EG-UPS-PS1000-01)
Немає в наявності
Код:003159127
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами