Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
В наявності
Код:002624996
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Кількість розеток | 3 x IEC 320 C13 |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Автон. робота при max навантаж | 8 - 20 хв |
| Тип виконання | класичний |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість АКБ | 2 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Призначення | для побутової техніки |
| Вага, кг | 11 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 144 х 312 х 216 мм |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Кількість IEC розеток, шт | 3 |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
ДБЖ онлайн-типу: подвійне перетворення напруги без перемикання живлення
- USB-інтерфейс управління РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000, 1000VA (EG-UPSO-1000)
[[ getCurrentDecimal('15119') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('15102') ]] ₴