Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
В наявності
Код:002624890
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Потужність, Вт | 2400 Вт |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 1 |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Тип виконання | класичний |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 440 х 410 х 132 мм |
| Призначення | для серверних стійок |
| Час переходу на батарею, мс | 6-10 мс |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість розеток | 1 x Schuko |
| Вага, кг | 28.1 кг |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
| Також | дбж для котла |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Також шукають | для дому |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| РК-дисплей | дисплей |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
Особливості:
- Автоматичне регулювання вихідної напруги (АРН)
- Металевий корпус Rack 3.4U
- USB-інтерфейс керування
- РК-дисплей
- Захист від короткого замикання
- Сумісність з електрогенераторами будь-яких брендів
- Захист від перенапруг, стрибків напруги та грози
- Звукові та візуальні попереджувальні сигнали
- Захист від перезаряду та перерозряду
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSRACK-13 3000VA (EG-UPSRACK-13)
[[ getCurrentDecimal('24504') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('24476') ]] ₴