Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
Немає в наявності
Код:003159138
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | настінний |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 335 x 305 x 530 мм |
| Вага, кг | 13 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
ПБЖ з правильною синусоїдою Europower PSW-EP1500WM12.
Особливості:
- ДБЖ працює як стабілізатор без підключення акумуляторної батареї;
- Перемикач струму заряду 10/20А;
- Кнопка включення або виключення інвертора від навантаження;
- Індикація підвищення або зниження вхідної напруги;
- Індикація перевантаження ПБЖ;
- Індикація відключення ПБЖ через перегрів.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Europower PSW-EP1500WM12
[[ getCurrentDecimal('13342') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('13342') ]] ₴