Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення FrimeCom FC SL-1KL LCD P
В наявності
Код:003157798
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення FrimeCom FC SL-1KL LCD P
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 700 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 145-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 24 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 122 х 345 х 192 мм |
| Вага, кг | 6 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення FrimeCom FC SL-1KL LCD P
Якісні та надійні ДБЖ FrimeCom SL-1KL LCD створені для ефективної та тихої повсякденної роботи систем різного рівня. Їхня висока потужність, стабільність і надійність здатні задовольнити вимоги найдосвідченіших користувачів.
Особливості:
- РК дисплей
- Автоматичний перезапуск під час відновлення мережі
- Автоматична підзарядка в офлайн режимі під час роботи від мережі
- Захист від перерозряду батареї
- Захист від викидів напруги
- Захист від перевантаження та короткого замикання
- Захист від перевантажень струмом
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення FrimeCom FC SL-1KL LCD P
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення FrimeCom FC SL-1KL LCD P
[[ getCurrentDecimal('6779') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('6771') ]] ₴