Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1000 (PPF6001306)
Немає в наявності
Код:002624430
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1000 (PPF6001306)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 140-290 В |
| Автон. робота при max навантаж | 6 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 130 x 320 x 182 мм |
| Вага, кг | 8.2 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1000 (PPF6001306)
Серія iFP оснащена автоматичним регулюванням напруги для зменшення впливу нестабільної напруги на обладнання. Функції інтелектуального ДБЖ також можуть забезпечувати живлення під час перебоїв в роботі, а батарея автоматично заряджається при відновленні подачі електроенергії. Інтелектуальне ДБЖ FSP може забезпечити обладнання безперебійним живленням в будь-який час.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1000 (PPF6001306)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення FSP iFP-1000 (PPF6001306)
[[ getCurrentDecimal('10760') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('10760') ]] ₴