Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
Немає в наявності
Код:003159189
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 428 х 357 х 84 мм |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| Призначення | для серверних стійок |
| РК-дисплей | дисплей |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Кількість АКБ | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Вхідна напруга | 165-300 В |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Також шукають | потужні |
| Вага, кг | 16.3 кг |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
Лінійно-інтерактивні ДБЖ серії KING PRO RM призначені для захисту серверів та мережевого обладнання для 19 "стійки від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Вбудований стабілізатор напруги забезпечує роботу при широкому діапазоні напруги від 165 до 300 В, без переходу на живлення від акумулятора. Наявність комунікаційних портів RS-232 і USB дозволяє автоматично завершити роботу операційної системи при розряді акумуляторів, виключаючи втрату даних при довготривалому зникнення напруги у вхідному електромережі.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення KIN-1500AP RM LCD Powercom
[[ getCurrentDecimal('19581') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19581') ]] ₴