Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415)
Немає в наявності
Код:002624431
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Потужність, ВА | 2200 В*А |
| Вхідна напруга | 165-275 В |
| Автон. робота при max навантаж | 10 - 15 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 3 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 3 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 145 x 410 x 205 мм |
| Вага, кг | 19 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415)
Джерело безперебійного живлення (ибп/ups) – прилад, що забезпечує електротехніку живленням при відсутності напруги в загальній електромережі. За допомогою такого пристрою, як безперебійний ups, реалізується можливість для автономної роботи пристроїв при виникненні аварійної ситуації і короткочасному відключенні електроенергії.Для того, щоб зробити правильний вибір ДБЖ, слід врахувати кілька факторів: потужність підключених пристроїв для визначення часу автономної роботи приладів від батареї ДБЖ, а також тип архітектури. Джерела безперебійного живлення відрізняються як за своєю конструкцією, так і за характеристиками (більш потужні ДБЖ для автономної роботи пристроїв середньої потужності для коректного завершення роботи електроприладів та електроніки).Джерело безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415) - лінійно-інтерактивний тип, батарея: 12V/3x9Ah, потужність 1600Вт мікропроцесорне управління, функція стабілізації напруги 165-280V (вихідна напруга - в режимі від батареї 220V±5%, у режимі від мережі 220V±9%), 5 ступ., 3 євророзетки, функції холодного старту і повторного запуску при відновленні напруги в мережі, захист від короткого замикання, стрибків, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей, автоподзарядка у вимкненому стані. Металевий корпус.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення LogicPower LP-UL2200VA (5415)
[[ getCurrentDecimal('13267') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('13222') ]] ₴