Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500 (3406)
Немає в наявності
Код:002624425
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500 (3406)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Призначення | для робочих станцій |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Тип виконання | класичний |
| Вхідна напруга | 145-280 В |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| РК-дисплей | дисплей |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Вага, кг | 12.2 кг |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 470 х 220 х 290 мм |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Також шукають | потужні |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500 (3406)
Джерело безперебійного живлення Logicpower LPM-PSW-1500 (00003406) забезпечить тривалу роботу Вашого обладнання у разі зникнення мережі або виходу напруги за безпечним діапазони. Це лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення з синусоїдальною вихідною напругою ідеально підійде для комп'ютерів, офісної техніки і надчуттєвим до перевантажень побутового обладнання, а також для обладнання з електродвигунами змінного струму, компресорів, обладнання з трансформаторними блоками живлення, систем освітлення та для забезпечення резервного живлення побутової техніки першої необхідності - газових котлів і холодильників.
Джерело безперебійного живлення Logicpower LPM-PSW-1500 розроблено з застосуванням новітніх технологій і має високі експлуатаційні характеристики. Він забезпечує ефективний захист від короткого замикання, перевантаження, перевантаження, розряду і надлишкового заряду батарей, а також високої/низької напруги. Конструкція приладу має потужний зарядний пристрій, вбудований модуль захисту від різких перепадів напруги в електричній мережі. ДБЖ даного типу забезпечують чисту синусоїду на виході приладу в режимі живлення від мережі, так і в режимі резервного живлення від акумуляторів.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500 (3406)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM-PSW-1500 (3406)
[[ getCurrentDecimal('9697') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('9697') ]] ₴