Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White (22755)
Немає в наявності
Код:002623645
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White (22755)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Призначення | для побутової техніки |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | настільний |
| Потужність, Вт | 1050 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 140-275 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Кількість АКБ | зовнішній акумулятор |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-6 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 255 х 290 х 120 мм |
| Вага, кг | 12.2 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White (22755)
ДБЖ з правильною синусоїдою LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ) з правильною синусоїдою забезпечують автономну роботу електрообладнання від акумулятора у разі відключення живлення із загальної мережі.
Форма вихідної напруги у вигляді правильної (чистої) синусоїди дозволяє використовувати ДБЖ даного типу для електричної техніки:
- з трансформаторними блоками живлення
- з об'ємними індукційними котушками
- з дроселем
- з блоками живлення APFC (активна корекція фактора потужності) тощо
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050Вт) Black має вбудовану функцію стабілізації напруги в діапазоні від 140-275 V на вході до 220±10% на виході.
Типи зовнішніх акумуляторних батарей, які можна підключити до ДБЖ:
- Свинцево-кислотний AGM. Ресурс роботи - до 400 циклів заряд/розряд
- AGM (мультигель). Ресурс роботи – до 800 циклів заряд/розряд
- Гелевий (Gel) акумулятор. Ресурс роботи – до 1200 циклів заряд/розряд
- Літій залізо фосфатний акумулятор. Ресурс роботи - до 7000 циклів заряд/розряд
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення LogicPower LPM - PSW-1500VA, 1050W, White (22755)
[[ getCurrentDecimal('9569') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('9569') ]] ₴