Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
В наявності
Код:003158312
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 660 x 88 x 442 мм |
| Кількість АКБ | 4 |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Призначення | для серверних стійок |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Потужність, ВА | 1800 В*А |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| Вага, кг | 24.08 кг |
| Тип виконання | класичний |
| РК-дисплей | дисплей |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Також шукають | для дому |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 4 |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart LogicPower-2000 PRO (with battery), який являє собою високотехнологічне обладнання для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії.
На сьогоднішній день – це найбільш доступний і економічний джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту.
Область застосування Smart LogicPower-2000 PRO (with battery) підходить для забезпечення резервного живлення касових апаратів, терміналів, серверів і мережевих пристроїв.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення LogicPower Smart-UPS 2000 Pro RM (6739)
[[ getCurrentDecimal('29923') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('29889') ]] ₴