Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення Maxxter 650VA ( MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02)
В наявності
Код:002622988
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Maxxter 650VA ( MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 390 Вт |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Вхідна напруга | 173-287 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 x 280 x 140 мм |
| Вага, кг | 4.3 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Maxxter 650VA ( MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02)
Джерело безперебійного живлення Maxxter 650VA (MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02)
Лінійно-інтерактивний ДБЖ Maxxter призначений для забезпечення нормального електроживлення підключеного навантаження при відхиленні напруги електромережі від номінального значення. Вбудований стабілізатор напруги (AVR) формує вихідний сигнал в межах норми, запобігаючи перехід в автономний режим, що в свою чергу продовжує термін служби акумуляторних батарей.
Джерело безперебійного живлення Maxxter 650VA гарантує коректну роботу підключеної техніки в умовах неякісного енергопостачання, а також запобігає виходу її з ладу або втрату даних, спричинену зникненням напруги або збоями в електроживленні: короткочасними високовольтними імпульсами, перевантаженнями, короткими замиканнями, підвищенням / зниженням напруги електромережі.
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Maxxter 650VA (MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02) дозволяє захистити обладнання систем відеоспостереження, охоронної сигналізації, домофонізації від стрибків електроенергії і тим самим уберегти їх від пошкодження.
Функціональні особливості: лінійно-інтерактивна технологія з вихідною напругою у вигляді апроксимувати синусоїди; автоматичний регулятор напруги AVR (Auto Voltage Regulation); мікропроцесорне управління зарядом батареї з захистом від пере- і недозаряд; інтелектуальний захист від перешкод, перевантаження і коротких замикань; світло- звукове сповіщення про події.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Maxxter 650VA ( MX-UPS-B650-02) (MX-UPS-B650-02)
[[ getCurrentDecimal('2979') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('2940') ]] ₴