Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
В наявності
Код:003157661
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 900 Вт |
| Потужність, ВА | 1500 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Додатково | не сумісний з БЖ з APFC |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 148 х 298 х 178 мм |
| Вага, кг | 9.2 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
Цей ДБЖ захистить ваше електронне обладнання від фізичного пошкодження і забезпечить аварійне резервне живлення від батареї, щоб запобігти втраті даних у разі проблем з живленням. Keen USB має 4 розетки Schuko, підключені до внутрішньої батареї, так що ви можете безпечно вимкнути свою систему при відключенні електроенергії. Іншими перевагами Keen є: простота експлуатації і установки, функція автоматичного перезапуску і АРН для постійного рівня напруги. Серія Keen USB - це гарантія для всіх ваших пристроїв і їх максимальної ефективності з портом зв’язку USB, який дозволяє підключати і передавати дані від порту USB на комп’ютері до ДБЖ, а захист від перенапруги RJ11/RJ45 захистить будь-який стандартний модем, факс, телефон лінійний або мережевий кабель.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення nJoy Keen 1500VA USB (UPLI-LI150KU-CG01B)
[[ getCurrentDecimal('7189') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('7181') ]] ₴