Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1000A Schuko (RPT-1000A SCHUKO)
Немає в наявності
Код:003159249
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1000A Schuko (RPT-1000A SCHUKO)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 B * A |
| Вхідна напруга | 160-300 В |
| Автон. робота при max навантаж | 7 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-4 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 100 х 278 х 140 мм |
| Вага, кг | 4.5 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1000A Schuko (RPT-1000A SCHUKO)
Джерело безперебійного живлення RPT-1000A Schuko, USB призначене для захисту персональних комп'ютерів і мережевого устаткування від основних неполадок з електроживленням: перевантаження або короткого замикання; знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.
Завдяки наявності вбудованого стабілізатора напруги всі моделі серії RAPTOR підтримують вихідну напругу в межах норми при постійно зниженій напрузі електромережі, не використовуючи ресурс акумулятора.
Для зручності підключення обладнання в ІБП передбачено три вихідних роз'єми з батарейною підтримкою. ДБЖ серії RAPTOR, відрізняючись невисокою ціною, забезпечать захист Вашої техніки від основних проблем електромережі, займаючи мінімум робочого простору.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Powercom RPT-1000A Schuko (RPT-1000A SCHUKO)
[[ getCurrentDecimal('4883') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4883') ]] ₴