Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
В наявності
Код:002624282
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Вага, кг | 18.1 кг |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1800 Вт |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 4 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 4 |
| Кількість розеток | 4 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 4 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 2-6 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 151 х 394 х 225 мм |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
Серія PowerWalker Basic VI STL розроблена для задоволення основних потреб ринку. Цей лінійно-інтерактивний ДБЖ захистить ваше навантаження від збоїв живлення та перепадів напруги, залишаючись доступним і компактним. Він оснащений портом USB із підтримкою HID, що дозволяє легко та негайно підключатися до будь-якої операційної системи.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker Basic VI 3000 STL LCD (10121194)
[[ getCurrentDecimal('19516') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('19494') ]] ₴