Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000W LCD (10122195)
Немає в наявності
Код:002624949
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000W LCD (10122195)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Потужність, ВА | 3000 В*А |
| Вага, кг | 26.4 кг |
| Тип виконання | класичний |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Вхідна напруга | 160-300 В |
| Кількість IEC розеток, шт | 8 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Кількість АКБ | 6 |
| Потужність, Вт | 3000 Вт |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 6 |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 192 x 428 x 318 мм |
| Також шукають | для дому |
| Кількість розеток | 8 x IEC 320 C13 |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000W LCD (10122195)
Серія PowerWalker VFI 1000-3000 ICT IoT — це ДБЖ наступного покоління, що пропонує інтуїтивно зрозумілий додаток для віддаленого моніторингу через хмару. ДБЖ швидко налаштовується та легко обслуговується, а також забезпечує можливість перегляду робочого процесу та миттєвого усунення несправностей незалежно від часу та місця. Цей хмарний моніторинг підвищує доступність і якість традиційного моніторингу, водночас дає можливість зменшити витрати, масштабувати та аналізувати тенденції.
Ця серія ДБЖ використовує технологію подвійного перетворення (онлайн) і має одиничний коефіцієнт потужності, що забезпечує доступність вашого критично важливого обладнання та забезпечує чисту вихідну потужність для ваших чутливих навантажень. Численні додаткові аксесуари, такі як зовнішні акумуляторні блоки, комунікаційні карти та адаптер WLAN, покращують функціональність ДБЖ.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VFI 3000 ICT IoT 3000W LCD (10122195)
[[ getCurrentDecimal('43950') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('43900') ]] ₴