Маркетплейс твоєї Країни![]()
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Автон. робота при max навантаж | 5.5 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 96 x 138 x 286 мм |
| Вага, кг | 5.1 кг |
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 1000 STL (10121074)
Немає в наявності
Код:002624898
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами