Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
В наявності
Код:002623114
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для робочих станцій |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Потужність, ВА | 2200 В*А |
| Вхідна напруга | 170-280 В |
| Автон. робота при max навантаж | 0.5 хв |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість IEC розеток, шт | 2 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Час переходу на батарею, мс | 4-8 |
| Інтерфейс підключення | USB |
| РК-дисплей | дисплей |
| Також шукають | потужні |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 365 x 139 x 195 мм |
| Вага, кг | 10.4 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
Джерело безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098) - це лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, що дозволяє підключеному устаткуванню деякий час працювати від акумуляторів, при зникненні електричного струму або при виході його параметрів за допустимі норми. Крім того, джерело безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD забезпечує повний захист: від розряду, перевантаження, короткого замикання і перегріву. Даний ДБЖ забезпечує стабільну захист електроживлення для підключеного обладнання і ідеально підходить для домашніх користувачів і малих офісів. Забезпечує управління ДБЖ через порт USB.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD (10120098)
[[ getCurrentDecimal('12728') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12714') ]] ₴