Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094)
Немає в наявності
Код:002624839
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 4-8 |
| Вага, кг | 10.4 кг |
| Потужність, Вт | 1200 Вт |
| Тип виконання | класичний |
| РК-дисплей | дисплей |
| Вхідна напруга | 170 до 280 В |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Кількість IEC розеток, шт | 6 |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 2 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 365 x 139 x 195 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Кількість АКБ | 2 |
| Потужність, ВА | 2200 В*А |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Кількість розеток | 6 x IEC 320 C13 |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094)
Повний захистДжерело безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094) забезпечує повний захист: від розряду, перевантаження, короткого замикання і перегрівання. Цей ИБП забезпечує стабільний захист електроживлення для підключеного устаткування і ідеально підходить для домашніх користувачів і малих офісів. Забезпечує управління ИБП через порт USB.ПризначенняДжерело безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094) - це лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення, що дозволяє підключеному устаткуванню деякий час працювати від акумуляторів, при пропажі електричного струму або при виході його параметрів за допустимі норми.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 2200 LCD/IEC (10120094)
[[ getCurrentDecimal('12668') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('12654') ]] ₴