Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 600 STL (10121072)
Немає в наявності
Код:002624943
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 600 STL (10121072)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вхідна напруга | 162-290 В |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Час переходу на батарею, мс | 4 мс |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Призначення | для відеоспостереження |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 96 x 138 x 286 мм |
| Вага, кг | 4.3 кг |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип виконання | класичний |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 600 STL (10121072)
Джерело безперебійного живлення PowerWalker VI 600 STL (10121072)
Джерело безперебійного живлення PowerWalker Basic Line-interactive VI 600 STL призначений для задоволення основних потреб користувача. Це інтерактивне виріб буде захищати вашу навантаження від збоїв харчування та порушень напруги, залишаючись доступним і компактним. Пристрій оснащений USB-портом з підтримкою HID (кабель в комлект не входить), що забезпечує легку і швидку зв'язок з будь-яким O / S.
Особливості:
USB-з'єднання з інтерфейсом користувача (HID) (додаткових драйверів не потрібно)
Багатоцільова кнопка (один клік, подвійне клацання або утримання для управління різними функціями)
Оснащений Boost і Buck AVR для стабілізації вихідної напруги
Екран автоматично переходить в режим сну (ІБП знову наводиться в роботу одним натисканням кнопки)
Діапазон частот: автоматичне розпізнавання при 50/60 Гц
Ефективність: 96.8% (в режимі змінного струму)
без вентилятора
Температура: від 0 до 40 ° C
Вологість: від 0 до 90%, без конденсації
Вихід:
Напруга: 230 В змінного струму ± 10%
Діапазон частот: 50 або 60 Гц +/- 1%
Час перемикання: типове, 4 мс
Коефіцієнт вихідної потужності: 0.6
PowerWalker - це німецька торгова марка, яка є частиною концерну BlueWalker. Вона досить молода, була заснована в 2004 році в місті Нойс. Головна продукція торгової марки - стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, інвертори. Всі пристрої проходять чотириступінчасту перевірку: спочатку на виробництві, далі на етапі складання, на пост виробничому етапі і при виведенні товару на ринок. За більш ніж десятиліття успішної роботи компанія зуміла налагодити велику дилерську мережу в ЄС.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення PowerWalker VI 600 STL (10121072)
[[ getCurrentDecimal('4470') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('4470') ]] ₴