Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L)
Немає в наявності
Код:003158692
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 600 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Вхідна напруга | 175 до 265 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 2 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Кількість розеток | 3 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Час переходу на батарею, мс | 2.4 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 188 x 120 x 324 мм |
| Вага, кг | 9.6 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L)
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L)Джерело безперебійного живлення Ritar серії RTM для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідне постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання і т. д. Джерела безперебійного живлення Ritar серії RTM призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі. Характеристики:- Номінальна потужність: 1000VA/600Ватт- Коефіцієнт потужності: 0,6- Тип вихідного сигналу: апроксимована (модифікована) синусоїда- Тип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/Backup- Пікова потужність: 712W (спрацьовує захист від перевантаження)- Вхідна напруга: 220V:145~290±5Vac- Вихідна напруга: 220V: 190~255±5Vac- Час роботи від батареї при завантаженні 50%: ≥9m50s / 300W- Час роботи від батареї при завантаженні 70%: ≥8m25s / 480W- Час перемикання: From DC to AC ≤ 1,6 ms- Час перемикання: From AC to DC ≤ 2,4 ms- Нижні пороги перемикань: 142Vac±5Vac- Верхні пороги перемикань: 280Vac±5Vac- Частота: 50Hz±0.5 Hz- робоча температура: 0-35°С
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM1000 (600W) ELF-L (E-RTM1000L)
[[ getCurrentDecimal('5569') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('5550') ]] ₴