Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM600L-U (360W) ELF-L (E-RTM600L-U)
Немає в наявності
Код:002624763
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM600L-U (360W) ELF-L (E-RTM600L-U)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 360 Вт |
| Потужність, ВА | 600 В*А |
| Вхідна напруга | 145 до 290 В |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Кількість АКБ | 1 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Час переходу на батарею, мс | 8 |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Також шукають | недорогі |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 310 х 85 х 140 мм |
| Вага, кг | 4.8 кг |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM600L-U (360W) ELF-L (E-RTM600L-U)
Джерело безперебійного живлення Ritar серії RTM для використання при неполадках в живильному ланцюзі для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідне постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання і т. д. Джерела безперебійного живлення Ritar серії RTM призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.Номінальна потужність: 600VA/360ВаттКоефіцієнт потужності: 0,6Тип вихідного сигналу: апроксимоване (модифікована) синусоїдаТип індикації: Світлодіоди Normal/Overload/BackupВхідна напруга: 220V:145~290±5VacВихідна напруга: 220V: 190~255±5VacЧас роботи від батареї при завантаженні 50%: ≥5m30s / 180WЧас роботи від батареї при завантаженні 70%: ≥4m40s / 250WЧас перемикання: From DC to AC ≤ 8msЧас перемикання: From AC to DC ≤ 8msНижні пороги перемикань: 142Vac±5VacВерхні пороги перемикань: 285Vac±5VacЧастота: 50Hz±0.5 Hzробоча температура: 0-35°С
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM600L-U (360W) ELF-L (E-RTM600L-U)
[[ getCurrentDecimal('3358') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3358') ]] ₴