Маркетплейс твоєї Країни![]()
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM650L-U (390W) (E-RTM650L-U)
Немає в наявності
Код:002624979
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM650L-U (390W) (E-RTM650L-U)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 310 х 85 х 140 мм |
| Тип виконання | класичний |
| Потужність, Вт | 390 Вт |
| Автон. робота при max навантаж | 4.4 хв |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип виробу | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Акумуляторна батарея | вбудована |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Потужність, ВА | 650 В*А |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Призначення | для домашніх ПК |
| Час переходу на батарею, мс | 8 |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 1 |
| Додатковий фільтр | RJ-45 |
| Вага, кг | 4.8 кг |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Також шукають | на 220 вольт |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM650L-U (390W) (E-RTM650L-U)
Основними особливостями джерела безперебійного живлення є високий рівень якості та надійності, що ідеально відповідає прямим призначенням пристрою, а також герметичність конструкції, клапанна система низького тиску, решітки посиленого типу, низький саморозряд, тривалий термін експлуатації і відсутність необхідності в якому-небудь додатковому обслуговуванні.Їх надійність підтверджує той факт, що акумулятори цієї серії широко використовуються на елекстростанціях, – сонячних, вітрових, атомних, — забезпечуючи резерв електропостачання. Також вони застосовуються на різних промислових підприємствах, в системах телекомунікацій, на аварійних освітлювальних системах, в системах забезпечення пожежної безпеки та охорони, для підтримки безперервної роботи медичних установ, функціонування комп'ютерних систем і навіть підводних човнів.Джерело безперебійного живлення Ritar серії RTM застосовується для використання при неполадках в живильному ланцюгу для постачання електроприладів, чутливих до перепадів напруги і різкого відключення, а також приладів, для яких необхідне постійне безперебійне живлення, такі як газові котли та електрокотли, медичне обладнання і т. д.Джерела безперебійного живлення Ritar серії RTM призначені для захисту персональних комп'ютерів і робочих станцій від основних неполадок з електроживленням: високовольтних викидів, електромагнітних та радіочастотних перешкод, знижень, підвищень і повного зникнення напруги в електромережі.Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM650L-U (390W) (E-RTM650L-U) забезпечує високопродуктивний захист комп'ютерних систем для бізнесу і офісу. Він забезпечує батарейную підтримку, що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання середньої та великої тривалості. Завдяки таким конструктивним рішенням, як звукові сигнали, індикатори стану, перевстановлюючі кнопкові запобіжники і численні розетки , джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM650L-U (390W) (E-RTM650L-U) стане відмінним вибором для захисту результатів вашого бізнесу від постійної загрози відключень енергопостачання і втрати даних.
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM650L-U (390W) (E-RTM650L-U)
[[ getCurrentDecimal('3710') ]] ₴
[[ getCurrentDecimal('3710') ]] ₴