Маркетплейс твоєї Країни![]()
Знижка
Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-2KL-LCD, REC 2000VA (1600Вт), 72V (RT-2KL-LCD)
Немає в наявності
Код:003158584
Магазин
Molten Shop
(0.0)
За тарифами
За тарифами
Характеристики Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-2KL-LCD, REC 2000VA (1600Вт), 72V (RT-2KL-LCD)
| Виробник | |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Тип виробу | тривалої дії з правильною синусоїдою |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Потужність, Вт | 1600 Вт |
| Напруга зовнішньої АКБ | 12 В |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 480 x 90 x 420 мм |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Призначення | для мережевого обладнання |
| Автон. робота при max навантаж | залежить від АКБ(зовнішня) |
| Потужність, ВА | 2000 В*А |
| Вбудована батарея | без батареї |
| Інтерфейс підключення | RS-232 |
| РК-дисплей | дисплей |
| Вхідна напруга | 145-290 В |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Вага, кг | 9 кг |
| Додатковий фільтр | RJ-11 |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Час переходу на батарею, мс | 0-4 мс |
| Кількість АКБ | 6 |
| Кількість розеток | 2 x Schuko |
Читати повністю
Сховати
Опис Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-2KL-LCD, REC 2000VA (1600Вт), 72V (RT-2KL-LCD)
ДБЖ з правильною синусоїдою ONLINE Ritar RT-2KL-LCD – основа для довгої та правильної служби вашої техніки! Коли офіс, підприємства та інші об'єкти оснащені чутливим та дуже важливим обладнанням, необхідно забезпечити безперебійну роботу при відключенні електроенергії або стрибках напруги. ДБЖ Ritar має все необхідне для вирішення цього завдання. Встановлюється у стійку, легко обслуговується та дарує стан спокою.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 2000VA (1800Вт)
- Коефіцієнт потужності: 0,9
- Тип вихідного сигналу: правильна синусоїда
- Тип індикації: дисплей
- Вхідна напруга: 140~290 V AC
- Частота: 40-70 Hz
- Вихідна напруга: 220V: 220V AC±5%
- Вихідна частота: 47-53 Hz або 57-63 Hz
- Вихідна напруга під час роботи від батареї: 220V AC±1%
- Частота роботи від батареї: 50±0.2 Hz
- Час перемикання від батареї: DC to AC 0 мс
- Час перемикання в мережі транзит: AC to AC 4 мс
- Напруга батарей для підключення ДБЖ: 72 В
- Струм заряду: 5А (Максимальний)
- Рекомендована ємність акумуляторів 33-65 Ач.
- Час заряду батареї: 8 годин (90% ємності)
- RS-232: є
- SNMP: опціонально
- USB: є
- Кількість розеток Schuko: 2шт
- Аварійне відключення (захист від перевантаження): є
- Захист від короткого замикання: є
- Захист від повного розряду батареї: є
- Захист ліній зв'язку: є
- Звукова індикація: є
- Внутрішня батарея: немає
- Кабель для підключення зовнішніх батарей: є
- Кількість підключення зовнішньої батареї: 6 шт
- Тип запобіжника: термічний
- Тип корпусу: метал
- Колір чорний
- Робоча температура: 0 – 45 С, вологість трохи більше 90% без конденсату
- Розмір пристрою (Д х Ш х В), мм: 480 х 420 х 90
- Розмір упаковки (Д х Ш х В), мм: 570 х 605 х 545
- Вага: 9 кг
- Вага в упаковці: 11,8 кг
Відгуки та питання про - Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-2KL-LCD, REC 2000VA (1600Вт), 72V (RT-2KL-LCD)
0.0
Всього відгуків:0
Пристрій безперебійного живлення Ritar ONLINE RT-2KL-LCD, REC 2000VA (1600Вт), 72V (RT-2KL-LCD)
[[ getCurrentDecimal('17441') ]] ₴
-18%
[[ getCurrentDecimal('17441') ]] ₴